Vogëlushja në foto është një prej figurave më të njohura te ekranit, a gjeni dot kush eshte?

Ajo eshte nje nga prezantueset me te mira te diteve te sotme.

Vajza e vogel qe shikoni ne foto eshte nje nga moderatoret me te sukseshme ne Top Channel dhe ajo eshte gjithmon ne rritje te suksesit te saj.Larte dhe me lart kur disa njerez lindin talent.

Ajo eshte bërë nostalgjike për vitet e fëmijërisë, ajo ka ndarë një fotografi në rrjetet sociale dhe komentet kane qene te shumta.Sot kjo eshte bere e modes ku artist te njohur postojne foto kur kan qene femije.

A e gjetet se për kë bëhet fjalë? Nëse jo, po ju themi se vajza e vogël është Dojna Mema, e cila duket se bukurinë dhe shkathtesine e ka të lindur.

Suksese te metejshme dhe plot dite dhe emisione te bukura.