Vogëlushja më e në botë është rritur,por ja se si duket ajo tani

Në vitin 2017 nje nga vajzat me te bukura ne bote Anatasiya Knyazeva.

Madje atë atëherë e krahasuan edhe me modelen e famshme Irina Shayk dhe ajo eshte shume e bukur.

Vogëlushja doli edhe në kopertinën e revistë Vogue, në Francë, si modelja më e re që ka mundur të dalë në një kopertinë kaq të rëndësishme.

Sytë e saj plot shkëlqim blu, flokët e gjatë kafe të celët, fytyra e saj prej kukulle, ka fituar zemrën e shumë njerëzve anembanë dhe tashmë ajo është kthyer në një trend me gati prej më shumë se 1.4 milion ndjekës.

Mirëpo, ajo tashmë është rritur dhe nëse keni dëshirë të shikoni sa shumë ka ndryshuar, shikoni fotot mëposht.