Video/Olsi tregon ngjarjen ne lot ne sy.5 dite pas marteses.Ja cfare dedikimi ben ai

Mbremjen e djeshme ishte ftuar ne Top Channel ne emisionin Shqiperia Live Olsi dhe tregoi per jeten e tij pas ngjarjes qe i ndodhi me bashkeshorten e tij.

I pyetur se si e mendon jetën pa Rezartën, ai Olsi tha se e donte shumë dhe se nuk mund ta hárronte ate dhe ka kaluar dite ndryshe nga jeta e tij.Kish shume kohe bashke dhe ata ishin nje cift shume i bukur.Deri sa dhe u martuam dhe kishim nje jete te lumtur.

Ai thote:“Atë e kam dashur shumë shumë. Por une përkohësisht do të qëndroj këtu ne shqiperi ne fshat”, u shpreh Olsi.Pasi keto jane nga ditet me te veshtira ne jeten e tij.

Dhe ai thote se ne dhomen qe ndodhi ngjarja nuk fle me biles as prinderit nuk duan qe te fle me aty sepse nuk dua ta kujtoj ate ngjarje sepse nuk ndihem mire.

Zoti i dhente force dhe durim.