Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSTermet ne Shqiperi mbremjen e sotme. Ja ku ishte epiqendra

Termet ne Shqiperi mbremjen e sotme. Ja ku ishte epiqendra

Nje termet ka lekundur sot Shqiperine. Termeti ishte me magnitude 2.8 balle.

Epiqendra e tërmetit ishte 16 kilometra nga Tirana ndërsa thellësia 15 km.

Zona ku jane ndjere me shume lekundjet ishte Krraba. Por ekspertet thone qe ky eshte nje termet i lehte dhe nuk ka probleme.

Fatmiresisht termteti nuk solli deme apo probleme.Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe