Telefononte pa pushim policinë, ja se cfare i ndodh 47-vjeçarit me pas

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Lyon të Francës, ku një 47-vjeçar është arrestuar për shkak se telefononte pa pushim policinë. Po, mirë e lexuat. Personi në fjalë, kishte bërë 27,000 telefonata gjatë muajit prill dhe maj.

Sipas mediave të huaja, nga data 7 prill deri më 18 maj burri telefononte pa pushim, duke bërë “komente seksuale për punonjësit femra dhe i fyer ato në disa raste”. 47-vjeçari ka pranuar veprimet e tij, ndërsa pritet të dalë sot para gjykatës.

Burimi: www.skai.gr| Përktheu dhe përshtati: JOQ ALBANIA