Të lutem më prit/ Mevlani gati sa nuk qan pas ndarjes nga Ledjana; Ja kërkesa që i bëri

Ndonëse u larguan bashkë nga ‘Përputhen’, gjërat nuk po shkojnë dhe aq mirë mes Mevlanit dhe Ledjanës. Me anë të një postimi në Instastory, kjo e fundit njoftoi se ata janë z ënë, por ndjenjat e tyre kanë qenë dhe mbeten të vërteta.

“Asnjeri nga ne te dy nuk ka aktruar, i kemi perjetuar ato emocione njesoj si ju dhe n darjen e perjetojme me k eq se ju. Ne skemi qene pjese e nje filmi ku te kishim ndonje rol qe duhej te p utheshim ne buze apo duhej ti benim surpriza njeri-tjetrit. Kemi qene pjese e nje reality shoë ku kemi vepruar sic e kemi ndjere dhe kaq. Gjithcka ka qene dhe mbetet e vertete”, shkroi mes të tjerash Ledjana.

Ndërkohë, Mevlani ka bërë së fundmi një postim, i cili duket qartë që i referohet asaj. “Gjej dikë që të thotë “Të lutem më prit! Dua t’i rregullojmë gjërat”, jo dikë që thotë “Ok, është zgjidhja jote, bëj c’të duash””, ka shkruar ai, shoqëruar me një emoji të mër zitur.