Si u mbulua në diamante Alketa Vejsiu për “Sanremo”, dhe ja sa kushtonin stolitë e saj (Foto)

Per disa njerez rinia eshte e perjetshme dhe Alketa vetem se rinohet me shume si nje barbi e vertete.

Zbret nga shkallet e Sanremos si nje kukull ku le pa fjale te gjithe italianet me bukurine e saj dhe virtuozitetin ne te folur.

Per ate kane pasur shume fjale poziteve por dhe kritika por me te shumta kane qene komentet pozitive dhe falenderimet e shumta per te.

Por a e dini sa kanë kushtuar vetëm bizhuteritë që moderatorja ka vënë?

Varesja 88,000€

Byzylyku – 25,000€

Vathët – 85,000€

Unaza – 22,500€

Nëse bëjmë një përllogaritje të thjeshtë, të gjitha stolitë e Alketës kapin shifrën prej 220,500 Euro.

Por ato ja shtuan dhe me shume bukurine asaj.

Ndaj dhe skena e Sanremos vezulloj nga Alketa Vejsiu.