Si reagoi Marina pas lajmeve për shtatzëninë.Del foto e bukur e saj

Lajmi se Marina Vjollca është shtatzënë prej disa javësh po qarkullon në media. Lajmi është konfirmuar nga burime për “Anabel”, ndërsa burime për “Prive” kanë zbuluar se Marina është në pritje të një vajze.

Madje sot në rrjet qarkulloi edhe një foto që supozohet të jetë e Marinës me barkun e rrumbullakosur. Fotoja u publikua nga “Vipat e Bllokut”.

Por Marina vetë si ka reaguar pas lajmeve? Moderatorja duket se nuk ka ndërmend të prononcohet njëherë përnjëherë mbi këtë çështje dhe i vetmi postim që ka bërë orët e fundit është një video e mikeshës së saj, kuratores së imazhit, Miranda Dupit.

Mesa duket duhet të presim edhe pak derisa Marina të konfirmojë ose mohojë lajmin.