Si nata me ditën/ Ja si dukej Ola e Përputhen para se të merrte famë

Ola është një ndër vajzat e Për’puthen që tregoi shpejt stabilitet. Ndonëse njohja me Muratin u trondit për shkak të fjalëve se ai do të bëhet baba. Por, në puntatën e djeshmetë emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke. Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.


Kryefjala.com ka siguruar një foto të Olës para së të bëhej e famshme. Ajo duket shumë ndryshe.

Nuk dihet sesi do të shkojë fati i saj tashmë nëse do të dalë nga Përputhen apo jo por kjo mbetet për tu parë.