Si e do gruan te vir` gjer apo s`te prish pune? Klajdi Haruni na habit. E dua… !

Nje nder kengetaret me te mire per publikun Klajdi Haruni eshte shume aktiv ne rrjetet sociale duke ndare me fansat momentet e tij me te bukura.Ai gjithmon eshte shume aktive ne muziken e tij te bukur.

Ne nje interviste ai ka folur mbi karrieren e tij muzukore dhe gjithashtu per jeten private duke u shprehur pa teklif.

“Prive” e ka vene ate ne siklet duke e pyetur nese e do nusen e ardhshme te virgjer apo jo.

Por kesaj pyetje Klajdi i ka dhene nje pergjigje te vecante: ‘Nuk mendoj se ndikon virgjeria’, eshte shprehur ai.

Ne rradhe te pare duhet njeriu dhe ketu ka te drejete ai sepse ne nje lidhje duhet sinqeriteti dhe miresjellja.