Shuhet papritur aktori i njohur në moshën 40-vjecare

Aktori i njohur indian i filmave dhe serialeve indiane Siddharth Shukla ka humbur jeten papritur në moshën 40 vjeçare, në dukje nga një atak ka rdiak.

Një doktor indian tha për rrjetin britanik BBC se shkaqet nuk ishin ende të qarta, por mediat vendase thanë se kishte pësuar një atak.

“Ai u soll në spital disa kohë më parë”, tha një drejtues i spitalit Cooper Hospital për mediat vendase, duke shtuar: “Raportimet fillestare tregojnë se ka pësuar një atak , por për të qenë të sigurtë duhet të përfundojmë”.