Shtepia luksoze të Ornela Bregut në Spanjë, motra e ish-ministres na lë pa fjalë

Moderatorja e njohur Ornela Bregu ka disa kohe qe eshte larguar nga Shqiperia dhe jeton ne Spanje.U mendua se ajo ishte per pushime por me pas thuhet se ajo do te jetoj atje me familjen e saj.

Bashke me bashkeshortin e saj dhe 2 femijet eshte vendosur ne Spanje.

Ajo ka ndarë me miqtë e saj në Instagram disa foto nga jeta e saj e re në Spanjë.

Nga pamjet e publikuara shihet një ambient tepër luksoz që me shumë mundësi është shtëpia e re e moderatores së njohur.

E rrethuar me pemë, me një pishinë personale dhe me mikun saj më të mirë, qenin Alfa, Ornela shfaqet në momente relaksi dhe qetesie.

Largimi i motrës së Majlinda Bregut nga Shqipëri fillimisht u komentua se ishte vetëm për pushime, por shumë shpejt u kuptua se moderatorja do të rrinte më gjatë.

Mësohet se arsyeja e këtij largimi lidhej me fëmijët e saj, të cilët nisën studimet në Spanjë.


Tani jeta e tyre ka ndryshuar dhe shpresojme qe cdo gje te shkoje per mire.