Shperthen ne flake shtepia e Mihrije Braha dhe Naim Abazi.Publikohet foto

PRISHTIN- Ne prishtine shtepia e Naim Abazi e Mihrije Braha ka shperthyer ne flake por fatmiresishte nuk ka pasur te lenduar ne njerez.

Mesohet se problemi ka ardhur nga energjia elektrike pasi tensioni ishte i larte dhe ka shkatuar zjarr ne shtepine e artisteve.

Brenda shtepis ishte djali i tyre dhe partnerja por fatmiresisht nuk ka pasur lendime.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur ngjarjen.