Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSShkelzen Berisha poston foto me vajzen shiko se sa e bukur qenka...

Shkelzen Berisha poston foto me vajzen shiko se sa e bukur qenka bere. Foto

Vajza e Shkelzen Berishes diten e sotme mori diplomen e matures dhe gjyshi i saj Sali Berisha i ka uruar suksese ne jete dhe perqafime.

Miq, sot kemi një gëzim të veçantë.
Medina, mbesa jonë, mori diplomën e maturës!
Në foto, sot me kapelen e maturës mban në dorë foton e saj bebe.
Suksese, suksese në studimet universitare dhe përqafime.❤️🌹
✌️

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe