Rudina Magjistarit i ndodh e keqja e madhe/ Aman ju lutem mos e besoni, kjo nuk është e vërtetë

Moderatorja shume e njohur e pasditeve te shqiptareve, Rudina Magjistari se fundmi eshte perballur me nje te papritur aspak te kendshme.

Ne rrjete sociale keto kohe ka qerkulluar nje forme mashtrimi qe eshte perdorur me emrin e tyre per e mashtruar njerez te tjere.

Keshtu eshte hapur nje profil me emrin e saj dhe me foto te saj personale, qe shkruan se do te shperndaje para ndjekesve.

Mirepo Rudina sapo e ka vene re kete adrese false menjehere ne nje status ne instastory u ka bere thirrje ndjekesve te saj te mos bien pre e mashtimeve te tilla qe mbi te gjitha duken qarte qe jane genjeshtra aspak per tu besuar.