Roberti u nda nga Nora, shihni ç’bën i vëllai Patrisi

Ndërkohë që Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund historisë së tyre 13 vjeçare, vëllai i Robertit Patrisi dhe e shoqja Tuna Sejdi mbeten një ndër çiftet më të komentuar të Showbizit. Ato jetojnë një martesë të lumtur së bashku me djalin e tyre Tianin. Herë-herë postojnë në rrjete sociale foto nga momentet e tyre së bashku.

Patrisi së fundmi ndodhet në Kaliforni. Ai ka postuar një video në Instastoryn e tij teksa po i jep makinës, shoqëruar nga një këngë e Tunës.

Siç duket dhe kur është larg, Patrisi nuk mund të rrijë pa dëgjuar zërin e Tunës dhe kjo po që është një shenjë e bukur dashurie.