Rikthehen reshjet e shiut nga dita e merkuar temperaturat zbresin deri ne -6 grade

Rikthehen reshjet nga e merkuara temperaturat zbresin deri ne -6grade

Dita e sotme ishte me reshje te lehta shiu dhe kjo ishte e diela e fundit e janarit ku pritet te bien me shume temperaturat.

Kjo jave ishte e vranet dhe keshtu pritet te jete dhe java ne vazhdim ku reshtjet e shiut mund te jene me shume te pranishme gjate dites.

E hena pritet te jete me vranesira dhe me reshje shiu dhe gjate gjithe javes moti do jete i pa qendrueshem.

Temperaturat do te jene ne minus 6 grade ne mnegjes dhe ne mesdite deri ne 15 grade ndaj ne mengjes duhet te visheni trash dhe te beni kujdes.

Ju urojme nje jave te mbare dhe pune te mbare.