Remzia shkon me prindërit në Prevallë, befasohet nga ajo që takoi atje!

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Remzia sot ka marrë prindërit dhe motrat e saj dhe ka shkuar në Prevallë. Atje ajo ka hasur në disa dele të cilat ishin duke kullosur. Këtë moment ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë. /ORAinfo/