Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSQytetari shkon te blej kos ne supermarket ne Lushnje por cuditet...

Qytetari shkon te blej kos ne supermarket ne Lushnje por cuditet cfare gjen brenda

Pasi bleu kos ne market qytetari nga Lushnja eshte cuditur nga ajo qe gjen brenda.

Pasi mori kosin dhe e ka hapur kosi ishte i mykur dhe nese do ta kishte konsumuar do te kishte pasoja ne shendetin e tij.

Qytetari:

Ja ca prodhon kompania —– dhe i nxjerr ne shitje per ne qytetaret , ka kontroll nga aku apo jan miqt e pronarit. I blere ne supermarket. Sa e hapa me ra myku ne pjate.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe