Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSQytetari shkon te blejë nje qese me karamele por cuditet nga ajo...

Qytetari shkon te blejë nje qese me karamele por cuditet nga ajo qe gjen brenda

Ne Shqiperi duhet te kesh shume kujdes kur blen ushqime apo cdo gje qe blen duhet te jesh shume i kujdesshem. Sidomos ne supermarkete apo dyqane lagjesh.

Keshtu ka ndodhur dhe diten e sotme ku nje qytetar ka shkuar te blej karamele dhe eshte cuditur kur ka hapur pakon me karamele dhe shikon qe karamelet ishin mbushur me miza.

Tani ai nuk e dinte qe keto ishin karamele me mish?

Pasi video u postua ne rrjetet sociale dhe komentet kane qene nga me te ndryshmet.

A ju ka ndodhur dhe ju dicka e till???

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe