Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSPushuesi piu nje kafe ne Ksamil por ve duart ne "koke" kur...

Pushuesi piu nje kafe ne Ksamil por ve duart ne “koke” kur shikon faturen

Ky vit cmimet ne plazh ishin me te shtrenjta se vitin e kaluar. Cdo gje eshte rritur dhe pushuesit shqiptar po i kalojne keto pushime me veshtiresi.

Diten e sotme eshte derguar nje fature ne JOQ ku shikohet se nje kafe kushton 4500 leke. Ku tre kafe kane kushte 13.500 leke. Nje fature e tille vjen nga Ksamili. Ksamili eshte nje nga plazhet me te bukura te vendit tone ku cmimet jane shume te larta.

Si mendoni ju a ja vlen te pish nje kafe ne Ksamil per 4500 leke?

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe