Publikohet video ku shqiptari vret të dashurin e gruas dhe vajzen. Video

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Itali ku burri ka vrare te dashurin e ish gruas se tij dhe vajzen e tij 16 vjece plus ka plagosur dhe gruan e tij.

Ai ka publikuar videon e tij ne whatsup ku tregon te shtrir ne toke gruan e tij e cila renkon nga dhimbjet.

“E shikoni këtë këtu, ky është italiani. Gruaja ime shk**dhehej gjithë ditën, kur unë punoja. Ja fala njëherë, ky është i dyti. E shikoni, e kam therur vetë. Vetë e kam therur. I vrava që të tre, edhe çupën sepse ngacmonte edhe çupën.”

Per me shume shikoni videon.