Prifti e habit Imam Elvis Nacin por ja cfare mesazhi i dergoi ai ne telefon

Në emisionin Shqiptarët për Shqiptarët, Imami i nderuar Elvis Naci ka treguar për një mesazh prekes qe i kanë sjell në telefonin e tij.

Mua më kanë marrë shumë njerez në telefon dhe me marrin vazhdimisht, por njëri më ka bërë më shumë përshtytje, tregon ai.
Një mesazh i derguar nga një prift me emrin Andon i ka shkruarme fjaët: ‘Më falni, unë lekë s’kam, por do jap gja.k për të gjithë shqiptarët po patë nevojë.

Imami Naci eshte nje nga njerezit me bujar gjate gjithe ketyre viteve dhe ka ndihmuar shume familje ne nevoje qe kesht kjo eshte dicka qe se ka bere asnje shqiptar me pare.

Per me shume shikoni videon: