Prenotuan dhomen ne Ksamil 1 muaj para. Shikoni cfare i ben pronari hotelit.

Nje familje nga Tirana kishte prenotuar nje dhome ne Ksamil per te kaluar pushimet verore.

Pasi ata biseduan nje muaj me pare dhe rane dakort per cmimin dhe daten se kur do te vinin.

Por nje dite para nisjes ata kane telofonuar pronarin e shtepis ne Ksamil dhe ai i ka thene se shtepine e kame te zene me te huaj ndaj nuk kam mundesi.

Ndaj duhet te shkoni diku tjeter.Ne shqiperi ndodhin shpesh histori te tilla ku pronaret e hoteleve apo shtepive largojne turistet shqiptar per ato te huaj.

Cili eshte mendimi juaj per kete ngjarje?