Po udhetonin me makinë. Humb jetën 15 vjecari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme ku në aksin Korcë-Pogradec ka humbur jetën një 15 vjecar.

Ai po udhëtonte më vëllain e tij dhe janë aksidentuar. 15 vjecari quhej Rei Sherifi.

Makina ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanal. Vëllai i tij i cili ishte shofer ka shpëtuar ndërsa vëllai 15 vjec ka humbur jetën.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po zbardhin pse ndodhi ngjarja.