Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSPo punonte token. Humb jeten 20 vjecari nga permbysja e zatorit

Po punonte token. Humb jeten 20 vjecari nga permbysja e zatorit

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Peqin ku mesohet se ka humbur jeten nje djal 20 vjecar.

Ai ishte duke punuar token dhe fatkeqesisht zatori qe ai po punonte eshte permbysur dhe e ka zene poshte.

Ngjarja ka ndodhur nefshatin Çengelaj në Peqin.

Traktori eshte permbysur dhe e ka zene te riun dhe ai ka nderruar jete ne vendgjarje.

Policia ka ardhur ne vendgjarje dhe po vijon punen per zbardhjen se si ndodhi ky aksident.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe