Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSPo hante buke 65 vjecarja mbytet dhe humb jeten

Po hante buke 65 vjecarja mbytet dhe humb jeten

KOSOVE- Nje lajm vjen nga Drenasi i Kosoves ku mesohet se nje grua 65 vjecare ka humbur jeten pasi ajo eshte mbytur duke ngren ushqim.

Edhe pse i eshte dhene ndihma e shpejte 65 vjecarja nuk ka arritur te jetoje.

Ndihma iu dha nga ekipi i mjekeve ne spitalin e QKMF por ishte e pa mundur edhe pse mjeket i larguan ushqimet nga fyti.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe