Plas ne Perputhen 40 si gjithmon.Stela i kerkon makine te re Cimit per ti blere

Javen e kaluar Stela dhe Cimi u deklaruan per njeri tjetrin dhe kjo solli ne studio emocione te forta, per disa pozitive e per disa negative.

Behet fjale per Linditen, e cila u lendua shume kur cimi u deklarua per Stelen, madje kujtojme se gjate kercimit te ciftit Lindita nuk i mbajti dot lotet.

Po cimi nuk u ndal aty. Pavaresisht se ishte deklaruar me Stelen, diten qe Lindita kishte takimin me Luanin, Cimi telefonon Linditen.

Ky i fundit kishte debatuar ashper me Stelen dhe sig duket mundohet te gjeje ngushellim tek Lindita, por me pretekstin se do e keshillonte qe ne takim me Luanin te sillej mire.

Kjo gje nuk u prit mire nga Lindita e rrefeu kete ndodhi LIVE ne studio por nuk u ndal me kaq dhe iu kthye edhe Steles.

Stela e cila po i dilte ne mbrojtje Cimit, u mberthye nga deklarata e Lindites karshi saj. Lindita i kerkoi Steles te pohonte ate qe kishte thene ne parking para pak netesh.

Kjo e fundit per tu shmangur thote se nuk e kujtonte cfare mund te kishte thene dhe Lindita ia freskon memorie duke i thene se ti tregon anen material aty ku i kerkon cimit…

Dhe Stela per ta mbyllur sa me embel dhe pa u ndjere kjo pjese i thote: Po normale, i thashe qe makines si me i eshte pri’shur drita dhe do marr nje makine te re.

Po Lindita nuk lejon qe kjo te kaloje pa u here publike “kjo nuk eshte e vertete, Cimo cfare makine do kem une? Me demek po ben lojera, po keto s’na shkojne neve, nejemi mbi 40 vjec, sjemi femije…

Stela e merr me shume qetesi dhe sportivitet dhe e tejkalon kete teme pak me ndihmen e Bores, moderatores se emisionit.