Plas keq mes Luizit dhe Kiares. Ajo plas ne lot nga ajo qe beri ai. Video

0
51

Një lojë nga “Big Brother VIP” ka sjellë sërish tensione mes Luizit dhe Kiarës.

Emirionës i ishte dhënë një mision i fshehtë. Ajo duhet të bënte vajzat që mos tu flisnin djemve dhe në këmbim do merrte një surprizë në mbrëmje.

Duke kërkuar ndihmën e vajzave ajo u tha se do merrnin një avantazh në lojë. Situata nuk mund të kalonte lehtësisht nga Luizi, i cili ka treguar se bën çdo gjë për të fituar.

Në një moment ai ka bllokuar Kiarën te lavamanët dhe nuk e linte të dilte. Dhe pse fillimisht e mori me të qeshur, Kiara më pas u ndje keq dhe shpërtheu në të qara duke thënë se ndihet keq. Gjithsesi, Luizi vijoi mos të largohej.

@bigbrothervipal7

♬ original sound – BigbrothervipAl

Pasi loja u prish, Kiara shpërtheu në lot dhe debatoi me Luizin duke i thënë se prishi lojën në mënyrë jo të drejt. Luizi nga ana tjetër nuk pa asnjë gabim në veprimin e tij.
Si përfundim, Jona e humbi lojën…

@bigbrothervipal7

♬ original sound – BigbrothervipAl