Piloti grek tregon arsyen pse e përqafoi vjehrrën dhe pse beri ate ngjarje te tille

Piloti 32-vjeçar e sajoi ngjarjen si një grabitje por cdo gje ishte nje loje e tij.

Ai pendohet dhe thote se “Do të doja të kthehesha pas në kohë, të ndryshoja gjithçka. Mos të ndodhte kjo gje, të Carolinës, të voglës tonë, timen”, ka thënë 32-vjeçari për gazetarët.

Gazetarët gjithashtu, kanë ngulmuar edhe te përqafimi që ai i dhuroi nënës së gruas, pikërisht, në ditën e përkujtimit të saj.

Për këtë episod ai është shprehur:

“E dhurova atë përqafim sepse u pendova. Ndjeva dhi mbjen e saj. Unë gjithmonë e kam dashur vjehrrën time, gjithmonë do e dua Caroline”.

32-vjeçari Babis Anagnostopulos fshehu ngjarjen , duke pretenduar se kishin qenë disa persona që hynë si grabitës, mirëpo gjithçka u zbulua dhe rezultoi se ai ishte personi qe kishte bere nje gje te tille.