Pasi e kapi korenti humb jetën punëtori i bashkisë mengjesin e sotëm

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne qytetin e Shkodres ku nje 54 vjecar qe punon ne bashki ka humbur jeten.

Ai eshte punonjësi Sektorit të Ndriçimit në Bashkinë Shkodër dhe ngjarja ka ndodhur ne mengjes ne oren 10.

Pasi po rregullonte ndricimin ne nje shtyll ai ka rene ne kontakt me energjin elektrike dhe ka humbur jeten ne vend.

54 vjecari ishte banor i lagjes Qemal Stafa me inicialet SH. D.

Policia ka shkuar ne vend ngjarje dhe po ben ekspertizen.