Pas “largimit” nga Luizi. Kiaren e gjen belaja diten e sotme

Pas ngjarjes se djeshme ne BBV mes Luizit dhe Kiares ka nisur nje largim mes tyre. Shume fansa te Luizit jane zhgenjyer me vendimin e Kiares.

Por Kiaren e ka gjetur belaja me fansat e saj ne Instagram ku naten e djeshme i jane larguar mbi 10mij ndjekes.

Në përfundim të spektaklit, “Big Brother” surprizoi vajzat me një trupë balerinësh, te të cilët shkoi edhe Kiara për të kërcyer. Kjo gjë nuk i pëlqeu aspak Luizit, e cili e shprehu pakënaqësinë e tij si me fjalë ashtu edhe me gjuhën e trupit.

Kur Kiara u rikthye pas kërcimit, Luizi iu drejtua me fjalët: “Mezi paske pritur moj vajzë, vazhdo moj, të paktën ta di”, ndërsa moderatorja nuk reagoi në atë moment.

Luizi vijoi të flasë për këtë moment, në një tjetër diskutim me Ermionën, ku tha:

“Shiko ku jam unë jam këtu se nuk më zë vendi-vend ajo është atje, duke qeshur, duke kërcyer, sikur ka ndodhur para 1 muji ky muhabet, në një kohë që nuk dua ti vë faj faj as asaj as vetes, por për shkak të bllokimit tim, e reagimit të saj unë rrezikohem të përjashtohem.

Të paktën meqë jemi bashkëfajtorë të mundohemi… e thotë “nuk ke respekt”, unë nuk zgërdhihem pas asaj që ndodhi”.