Pas humbjes se vajzes prinderit e Migenes marrin vendimin drastik per familjen e burrit

Migena Sinani prinder i dy femijeve dy dhe kater vjec humbi jeten nga kunati i saj dy dite me pare.

Ndersa prinderit e saj kane marre nje vendim ti mbyllin deren krushqeve pas ngjarjes qe ndodhi.

Pritet vendimi se kush do ti marre femijet pasi ato jane nen kujdesin e dajes dhe gjysherve ne fshatin Daias, Lunder.

Kjo ishte nje ngjarje shume e rende dhe policia ka zbardhur te gjithe ngjarjen ku mesohet se Erjon Sinani goditi Migena Sinani ne dhomen e gjumin me plumb ne gjoks . Burimi voxnews.al