Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSPas aksidentit humb jeten 16 vjecari shqiptar ne Itali

Pas aksidentit humb jeten 16 vjecari shqiptar ne Itali

Eshte ndare nga jeta ne moshen 16 vjecari Gabriel Alibeaj. I riu eshte aksidentuar ne makine dhe eshte perplasur me koke dhe ka marre plage te renda.

Ai u dergua ne spital qe te kurohet por nuk ja doli dot pasi kishe marre shume plage.

Lajmin për vdekjen e ka dhënë skuadra e futbollit Lunigiana Pontremolese 1919, në të cilën Gabrieli ka luajtur prej kohësh.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe