Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSPas 8 aborteve nenes i ndodh mrekullia. Lind femijen e pare. Ja...

Pas 8 aborteve nenes i ndodh mrekullia. Lind femijen e pare. Ja se si e quajti

Një grua që pati tetë aborte më në fund lindi një djalë të mrekullueshëm.

36-vjeçarja, kishin ëndërruar gjithmonë të bëheshin nene, por kaluan pesë vjet duke luftuar për të mbetur shtatzënë.

Pas abortit të tyre të tetë ndodh mrekullia per ta. Prandaj duhet durim dhe shprese pasi un e ndjeja qe do ta arrija kete qellim dhe do te behesha nene.

Pas një shtatzënie të vështirë, Lauren mirëpriti foshnjën qe e quajti Amar që peshonte pesë kilogramë dhe lindi ne oren 5:51 te mengjesit.

Lauren kishte qenë nën anestezi dhe operacioni shkoje shume mire.

Tashme cifti eshte i lumtur dhe tashme ata jane tre dhe po kalojne dite te bukura se bashku. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe