Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSPas 6 dite e humbur gjendet 15 vjecarja shqiptare ne Gjermani

Pas 6 dite e humbur gjendet 15 vjecarja shqiptare ne Gjermani

Pas gjashtë ditësh që ishte shpallur e zhdukur, sot është gjetur 15-vjeçarja, Rahmone Jusufi fati i të cilës nuk dihej nga data 11 shtator. Për gjetjen e saj ishin mobilizuar Policia gjermane dhe familjarët ndërsa në rrjetet sociale ishte e publikuar fotografia e saj kudo, shkruan Gazeta Sinjali.

Së fundmi, familjarët e saj kanë njoftuar se 15-vjeçarja është në shtëpi.

Ata shprehën falënderime për çdo person që ka dhënë ndihmë për të rënë në gjurmët e Rahmones.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe