Pamjet po shpërndahen gjithandej, Fatos Nano shihet i ulur në karrocë.Video

Lideri historik i PS-së, ish-kryeministri Fatos Nano nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ditën e djeshme Nano është parë pranë s pitalit Amerikan për të marrë kujdesin shëndetësor.

Gazeta Ekspres ka siguruar pamjet e momentit kur ish-kryeministri zbret nga makina dhe futet me karrocë brenda ambienteve të sp italit.

Ne i urojme sherim te shpejt dhe plot shendet.

Per me shume shikoni videon.