Olta nominoi bashkëshortin natën e sotme ndan foto e bukura me Amarin. Foto

Pas daljes nga BBV Olta ka postuar për herë të parë foto me djalin dhe shikohet qe ajo eshte e lumtur më të.

Ajo ka shkruar se: Gjithë bota ime në një foto ♥? Dashuria e Amar dhe ajo që kam marrë nga ju në këto ditë ma ka mbushur shpirtin plot dhe më ka bërë të besoj se asnjëherë nuk je gabim nëse ndjek rrugën e zemrës. Ju dua shumë të gjithëve! Zoti ju bekoftë në familjet tuaja! #100MijëEuroshiIm ???? #Sot Nominoj Dorin Se Nuk I Ka Bërë Mirë Fotot”

Më që sot ishte ditë e martë dhe ditë nominimesh ajo ka thenë se do të nominojë bashkëshortin pasi si ka bërë mirë fotot. Tashmë Olta është duke shijuar kohët me djalin e saj pasi ai është trofeu më i madhë i jetës së saj.