Nxenesja 11 vjecare milionere.Ja sa paund fiton ne muaj nga biznesi i saj online

Një nxënëse që dyshohet se fitoi 110 mijë funte në muaj duke shitur lodra online, dhe eshte bere milionere qe ne moshën 11-vjeçare.

Siç raportohet nga Mirror , ajo kohët e fundit nisi një biznes fidget spinner që ajo pretendon se solli 110,000 £ në një muaj të vetëm. Por tani Pixie, nga Australia, po e kthen vëmendjen nga biznesi tashme.


Pas mesimeve ajo kohen e kalon duke ber biznes. Ajo klaon kohen duke u marre me dyqanin e saj online dhe jame duke ber plane te reja per biznes.

Ajo eshte shume e lumtur qe tashme eshte ne krah te familjes dhe parat qe fiton ndihmon familjen dhe ka ide te reja per te ber biznes online.