Nuk ndalet dhu`na ne familjet shqiptare. Burri godet gruan me thike ne bark dhe qafe ne Tirane

Nuk ndalet dhuna ne familjet shqiptare. Nje lajm tjeter i rende vjen diten e sotme ku mesohet se burri ka goditur per shkaqe xhelozie bashkeshorten e tij.

52 vjecari ka goditur gruan e tij 48 vjecare me thike ne qafe dhe ne bark.

Autori Jakup Shahu është vënë menjëherë nën prangat e policisë për veprën penale “Vrasja për shkak të marrëdhënieve familjare”, mbetur në tentativë”, ndërsa gruaja e tij ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

46-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa autori i dyshuar u arrestua në flagrancë për veprën penale “Vrasja për shkak të marrëdhënieve familjare”, mbetur në tentativë.