Nuk ndalen gafat e Rudinës! Moderatorja bën Nertila Kokën me djalë, këngëtarja mbulon fytyrën: Është qeni…

Rudina Magjistari nuk ndalet me gafat e saj ne emision. Ajo se fundmi ka pasur ne lidhje direkte mee skype kengetaren Nertila Koka e cila tani jeton ne Suedi.

E ndersa filloi te fliste per familjes e Nertiles, Rudina tha se Nertila ka 2 vajza dhe nje djale por ne foto dukeshin vetem dy vajzat.

Por Nertila duke qeshur edhe nga habia mbuloi fytyren me duar dhe tha se ate qe e quajne djalin e shtepiseeshte ne fakt qeni.

Ne bisede u kuptua se Magjistari nuk e dinte per qenin dhe cdo gje kaloi me te qeshura.