Nuk ka asnjë “Ana”, Robert Berisha i ben surprizen me te bukur Norës në “Dua të të bëj të lumtur

Nje nga sezonet me te bukur te Dua te bej te lumtur eshte rikthyer perseri me Arbana Osmani dhe eshte nje nga emisionet m ete bukur dhe mban publikun pas ekranit.

Nje video e bukur eshte postuar ne instagramin e Arbana Osmanit ku shikohet kengetarja e njohur Nora Estrefi dhe ish bashkeshorti i saj Robert Berisha.

Nora eshte perlotur nga mesazhi i ish bashkeshortit te saj dhe eshte emociounuar.

Ndër të tjera, këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, ka folur dhe për Robertin dhe ndarjen nga ai.

Ajo ka zbuluar se nuk ka pasur një Ana që ka ndërhyrë në jetën e saj.

Në ekran është shfaqur një video e Robertit, me një mesazh posaçërisht për Norën. “Ky mesazh shkon special për Norën”, shprehet ai.