Nuk e priste askush/ Alma Bektashi ndahet nga burri pas 25-viteve martesë

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Alma Bektashi I ka dhënë fund martesës së sja me bashkëshortin me të cilin ka ndarë 25 vite të jetës.

Panorama plus bën me dije se këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Sokol Stafa i kanë dhënë fund martesës së tyre gati 25 vjeçare, pasi po sipas të njëjtit burim, dyshohet se Sokoli e ka tradhëtuar Almën me një psikologe 20 vite më të re.

Alma është komentuar shumë në mediat rozë, pasi Sokol Stafa “theu” traditën dhe la Tiranën, vendlindjen e tij, për të jetuar në Prishtinë tek gjysma e tij.

Vihet re se edhe në rrjetin social “Instagram” të Almës, nuk ka asnjë foto me bashkëshortin. Mesa duket, ajo ka zgjedhur të fshijë çdo kujtim që e lidh me të kaluarën