Ndarja e bujshme e Norës dhe Robertit! Bleona Qereti bën reagimin e papritur

Dje këngëtari Robert Berisha konfirmoi atë që prej një kohe të gjatë përflitej në Media. Ai dhe bashkëshortja Nora Istrefi I dhanë fund martesës së tyre pas një lidhje prej 13 vitesh. Me anë të një postimi në Instagram ai ka bërë një dedikim nda Norës duke u shpërndarë lajmin fansave. Ky lajm kapi në befasi fansat dhe rrjeti menjëherë shpërtheu në rreagime. Mes tyre ksihte dhe shumë persona Vip që reagun lidhur me ndarje e një prej çifteve më të dashur. Një prej tyre ishte dhe këngëtarja Bleona Qereti.

“Fat të mirë për të dy. Ndryshe nga njerëzit e tjerë unë ndjej dhimbjen tuaj dhe atë që po kaloni. Do ta kapërceni këtë. Ju dua të dyve”, ka shkruar Bleona, e cila vite më parë përjetoi një divorc po kaq të bujshëm nga bashkëshorti Gani Bardha.