Një zonjushë e vërtetë eshte bere: Shikoni sa është rritur aktorja e njohur e serialit “Nënë”

Eshte nje aktore shume e mire megjithese eshte nje vajze e vogel ajo eshte nje fenomen i rralle ne boten e aktrimit dhe te serialeve.

Ndersa ne Shqiperi ajo eshte bere e njohur nga serialet me rolin e Melekut ne serialin Nene.Nje seria shume i bukur dhe plote emocione.

Ndonëse në një moshë të vogël ajo i ka mahnitur të gjithë me talentin e saj.

Ajoishte vetëm 7 vjeç kur luajti rolin e “Melekut” në vitin 2016. Tani ajo është rritur dhe poston here pas here foto në rrjete sociale.

Në fotot e saj të fundit ajo shihet e veshur e veshur me xhinse të grisura, një xhaketë me xixa dhe syze dielli.

Ne i urojme dite te bukura dhe plot role te reja ne serialet e reja.