Nënë për herë të dytë, Elisa Spiropali publikon momente të bukura me djalin duke i dhënë gji

Ministrja Elisa Spiropali ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të dytë dhe ka sjellë në jetë një djalë, me emrin e veçantë Kren.

Eshte e qarte se Spiropali po i shijon shumë momentet e bukura me të voglin e saj, dhe herë pas here i ndan keto momente edhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Keshtu se fundmi, ministrja ka publikuar një foto nga shtëpia e saj, ku ajo shfaqet me djalin ne gji.

‘Mirëmëngjes’, shkruan Spiropali, shoqëruar me një zemër me gjyrë blu.

Ne e dime se Elisa Spiropali ka edhe një vajzë më të madhe, të cilen e ka quajtur Nalta