Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSNena 25 vjecare kerkon ti jap fund jeten pas humbjes se vajzes...

Nena 25 vjecare kerkon ti jap fund jeten pas humbjes se vajzes 5 vjecare

ITALI-Nena 25 vjecare ka tentuar ti jap fund jetes pasi ajo ka humbur vajzen e saj te vogel 5 vjec dhe u be me shume se 3 dite dhe nuk ka asnje mesazh nga ajo.

Gruaja 25-vjeçare dyshohet se ka gëlltitur një sasi të vogël zbardhuesi dhe është transportuar në spital me urgjenc por fatmiresisht ajo ka shpetuar pasi mjeket kane nderhyre ne kohen e duhur.

Nena eshte e deshperuar pasi femija e saj ka humbur.

Kata Alvarez e cila u zhduk nga ish-hotel Astor në Firence pak pas orës 15:00 të së shtunës, 10 qershor. Ende dhe sot femija eshte e humbur dhe nuk ka asnje shenje jete per te transmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe