Ndodhi sërish ne top! Djali fiksohet pas vajzës që njohu në Facebook, por ja cfare ben ajo live ne emision

Ne emisionin ‘Dua te te bej te lumtur’ kemi pare shume histori te bukura dashurie ku personazhet kane treguar per lidhjet e tyre.

Ka pasur nga ato personazhe qe kane treguar madje edhe njohjet e tyre permes rrjeteve sociale.

Nje nga keto histori te bukura eshte edhe kjo e te shtunes mbrema te cilet ishin ftuar ne emison.

Te dy personazhet Arjani dhe Elma ishin njohur ne facebook dhe kishin filluar te bisedonin. Por pas disa javesh ai kuptoi se ishte i dashururar me Elmen mirepo ajo kishte nisur te shkeputej e te largohej nga rrjetet sociale.

Ndaj kjo ishte arsyeja qe Arjana e kerkonte Elmen per ta takuar ne emision ne menyre qe mund te merrte nje pergjigje pozitive.

Keshtu qe kur asaj iu dha e drejta e fjales eshte shprehur keshtu:
“Me Arjanin jemi thjesht miq dhe un ja kam thene shume here kete. Mirepo pavaresisht kesaj ai kerkon nje lidhje me mua por un nuk dua dicka te tille.”

Pastaj ne fund Elma e refuzoi kerkesen e Arjanit duke i rrefyer se ajo tashme ka nje lidhje me dike tjeter.

Pra Arjani si perfundim nuk arriti te lidhej me vajzen e facebookut qe i kishte pelqyer.