Ndodh për herë të parë! Arjan Çani fton vajzën e tij në emision, Joana e vogël ka emocione dhe cfare thote (Video)

Mbremjen e djeshme ne emisionin Zone e lire ka ndodhur dicka shume e bukur ku per here te pare Ajan Cani ka ftuar ne studio vajzen e saj dhe ata jane emocionuar te dy.

Besoj se ka qene dicka shume e bukur dhe plot emocion dhe per teleshikuesin.

Tashme vajza e tij eshte aktore dhe po pergatitet per shfaqjen “Torta e ditëlindjes”, që do të vihet në skenën e ArTurbina.

Por Cabi thote se Joana eshte vajza ime duke zbuluar sekretin duke e intervistuar.

Arian Çani: Ti Joana ke mbiemrin tim më duket? Po çne që ke mbiemrin tim, rastësi? Çfarë jemi në bashkë? Do e themi apo jo? Hajde mos ki emocione se aktorët nuk kanë emocione.

Joana Çani: Familje…

Arian Çani: Për herë të parë ftoj vajzën time si aktore, kam një emocion të paparë… më raftë pika.

Per me shume shikoni videon.