Ndodh cudia. Bllokohet autostrada nga dasmoret duke kercyer

Një grup dasmorësh kanë bllokuar për disa minuta qarkullimin ne autostradën e Laçit.

Në pamjet e siguruara nga Abcneës.al shihet grupi i dasmorëve që kanë ndaluar automjetet dhe kërcejnë në rrugë me shami në duar.

Në mbikalim ndodhet edhe kameramani i cili i filmon ndërsa kërcejnë.

Për disa momente qarkullimi në këtë pjesë të autostradës u bllokua ndërsa në sfond dëgjohen boritë e automjeteve që presin në radhë. /abcnews.al/